Ekologiczne rozwiązania są coraz bardziej powszechne również w biznesie. Na rynku pojawia się coraz więcej ekologicznych agroturystyk czy hoteli. Również w Komfortowym OH troska o środowisko jest dla nas ważna. Zobaczcie, jak dbamy o ekologię w apartamentach.

Domek ekologiczny – co na to wpływa?

O środowisku należy myśleć już na etapie tworzenia projektu domu ekologicznego. Nasze apartamenty zostały zbudowane w nowoczesny sposób z zastosowaniem ekologicznych rozwiązań, takich jak energooszczędne ocieplenie czy aluminiowe okna. Wewnątrz możemy znaleźć wiele patentów na ochronę środowiska. Jedne z najbardziej oczywistych to kosze do segregacji śmieci, mydła i żele pod prysznic z odpowiednim składem oraz niskoemisyjne żarówki. Naszych gości zachęcamy do oszczędzania gorącej wody – po zużyciu 70 l potrzebna jest chwila czasu, by ponownie się nagrzała. Umożliwiamy także wynajem hulajnóg. Dzięki temu goście mogą w ekologiczny sposób zwiedzać najbliższą okolicę. Jesteście ciekawi, co jeszcze pomaga nam troszczyć się o planetę?

Oszczędna instalacja fotowoltaiczna

W apartamentach Komfortowe OH korzystamy z instalacji fotowoltaicznej, dzięki której jesteśmy w stanie w 100% zaspokoić Wasze zapotrzebowanie na energię elektryczną. Rozwiązanie to jest wygodne zarówno dla gości, jak i dla nas – ponieważ całą instalację możemy mieć pod kontrolą zdalnie, przez aplikację. Zastanawiasz się, jaki jest wpływ paneli fotowoltaicznych na środowisko? Ich największą zaletą jest brak emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Używanie fotowoltaiki nie dostarcza również żadnych odpadów, a nawet przyczynia się do oszczędności wody!

Nowoczesne ogrzewanie elektryczne

Grzejniki elektryczne to jeden z lepszych pomysłów na ekologiczne ogrzewanie domu. Wytwarzane przez nie ciepło nie generuje spalin, a nasi goście nie muszą się bać o ryzyko pożaru czy zaczadzenia. Ogrzewanie elektryczne ma bardzo wiele zalet, jedną z nich bez wątpienia jest pozytywny wpływ na środowisko. Ponadto pomieszczenia nagrzewają się szybko, więc przytulną atmosferą można cieszyć się nawet w najmroźniejsze wieczory.

Urządzenia AGD o najwyższej klasie wydajności energetycznej

Elektronika towarzyszy nam w niemal każdym aspekcie życia. Sprzęty AGD ułatwiają nam codzienne czynności, dlatego korzystamy z nich chętnie, raz po raz wymieniając na nowe, z ulepszonymi funkcjami. Warto jednak w tym wszystkim pamiętać o planecie. W apartamentach Komfortowe OH czekają na Was nowoczesne, ekologiczne urządzenia AGD, stworzone z materiałów przyjaznych dla środowiska i wykazujące wysoką wydajność energetyczną. Ich wyjątkowe właściwości łączą się z pięknym desginem. Idealnie pasują do naszych nowoczesnych wnętrz, które możecie zobaczyć w zakładce GALERIA.

A już niedługo w Komfortowe OH… stacja ładowania pojazdów elektrycznych!

Przedstawiliśmy już szereg rozwiązań zastosowanych w naszych apartamentach, na które zdecydowaliśmy się w trosce o naszą planetę. Jednak ekologiczne domy to nie wszystko. W stronę ekologii zmierza również rynek motoryzacyjny. Z myślą nie tylko o środowisku, ale również o naszych gościach, powstaje w naszym obiekcie stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Jeśli zamierzasz przyjechać do nas elektrycznym samochodem lub zabrać ze sobą elektryczny rower, by odkrywać z jego pomocą malownicze zakątki Zatoru – pamiętaj, że już prawie jesteśmy na to gotowi! Śledź koniecznie działania apartamentów Komfortowe OH, by być na bieżąco z naszą walką o lepszą przyszłość dla Ziemi!